Blog

 

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری در اصفهان در فضایی با بیش از چهار هزار مترمربع برگزار می شود و میزبان نمایندگانی از کشورهای مختلف جهان همچون ترکیه، امارات متحده عربی،  مالزی، روسیه و عمان است.

این نمایشگاه ایجاد فرصتی برای تعامل فعالان فرهنگی و گردشگری در حوزه های مختلفی از جمله هتل‌ها، اقامتگاه‌های بومگردی و سُفره‌ خانه‌های سنتی، برپایی دوره های آموزشی برای فعالان گردشگری بخصوص در حوزه آژانس‌داری و هتلداری، رونمایی از چند اثر شاخص هنرمندان صنایع دستی و حمایت از فروش محصولات صنایع دستی از برنامه ها و رویکردهای این نمایشگاه سالانه است.

حمیدرضا محققیان در گفت‌وگو با خبرگذاری ایسنا و با اشاره به اهداف و سیاست‌هایی که در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان دنبال می‌شود، گفت: معمولاً نمایشگاه‌های حوزه گردشگری برای ارائه آخرین دستاوردها و اطلاعات مربوط به دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی و پذیرایی برگزار می‌شود که در این دوره از نمایشگاه نیز ضمن تبادل اطلاعات بین شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، نشست‌های آموزشی و نشست‌های شهرداران نیز برگزار خواهد شد.

 

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری در اصفهان

 

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان اضافه کرد: برپایی سیاه چادرهای عشایر و معرفی آداب و رسوم در فضای باز، همچنین حضور نمایندگانی از هتل‌ها و اقامتگاه‌های بومگردی‌ و سایر مراکز اقامتی، از دیگر برنامه‌هایی است که برای سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان در نطر گرفته‌ شده است؛ ضمن اینکه به مباحثی از جمله طبیعت‌گردی و تجهیزات مرتبط با این حوزه نیز مورد توجه قرار میگیرد و نمایندگانی از بیمارستان‌های مجاز برای گردشگری سلامت نیز در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

با هماهنگی‌های انجام‌شده از سوی شهرداری اصفهان، چهار خواهرخوانده شهر اصفهان از کشورهای ارمنستان، کویت و روسیه نیز از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد؛ ضمن اینکه ۲۲ آژانس خدمات مسافرتی از کشور ترکیه با حضور در نمایشگاه، نشست‌هایی با آژانس‌های مسافرتی اصفهان خواهند داشت.

محققیان با اشاره به عوامل تأثیرگذار برای توسعه گردشگری در استان اصفهان، بیان کرد: سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری و تشویق سرمایه‌گذارن برای ورود به حوزه گردشگری، مهم‌ترین عامل برای توسعه گردشگری در استان اصفهان است، چراکه در این استان با کمبود مراکز اقامتی و پذیرایی مواجه است و سرمایه‌گذاری در زمینه تأسیسات گردشگری به‌ویژه مراکز اقامتی یکی از ضروریات در بحث گردشگری به‌شمار می‌رود. ازاین‌رو از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان فرصت‌های سرمایه‌گذاری در قالب بسته‌های سرمایه‌گذاری معرفی شده و ما آمادۀ ارائۀ این بسته‌ها به علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم.

گفتنی است، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری از چهارم لغایت هفتم مهرماه 1402 (26 – 29 sept)همه روزه از ساعت 15 تا 21 در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، مقابل روشن دشت پذیرای علاقمندان این حوزه است.

 

اطلاعات ناظر نمایشگاه
تلفن ثابت:  03135008
شماره فکس:  03132602006
آدرس: اصفهان، خیابان علامه امینی شرقی، شرکت نمایشگاه اصفهان، واحد نمایشگاههای داخلی
وبسایت:  www.isfahanfair.ir
ساعت پاسخگویی : 7:30 الی 16

پست های اخیر

0 نظر

  • تاکنون سوالی روی این محصول پرسیده نشده است

نظر خود را ارسال کنید


ورود به حساب